hodowla

Nowe artykuły

Własny podwodny świat, czyli akwarium w swoim domu. Myślałeś o tym? To naprawdę cudowny pomysł

  • Posted on: 27 October 2020
  • By: addmean
akwarium
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Życie bez naszych pupilów byłoby z pewnością monotonne. Nie dość, że są one bardzo, inteligentne i przepiękne, to jeszcze wzbogacają nasze życie swoją zwierzęcą osobowością. Nie ukrywa się, że najlepszy związek ma się z psem czy z kotem, jednakże warto zdecydować się także na inne zwierzęta. Dobrym wyborem mogą być rybki. To najlepsze dla osób, które nie zawsze liczą na przywiązanie i bezpośredni kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Ryby można obserwować nieustannie. Uspokajają i zachwycają.

Co warto obecnie wiedzieć na temat gołębi pocztowych?

  • Posted on: 6 August 2020
  • By: addmean
gołąb pocztowy
Author: A N Suresh Kumar
Source: http://www.flickr.com
Gołębie pocztowe są odmianą występującego praktycznie na całym świecie (oprócz Antarktydy) gołębia skalnego. Wśród innych gołębi wyróżnia się wyjątkową cechą charakterystyczną: może wrócić do gołębnika nawet z bardzo dalekich wypraw. Ich opieką zajmuje się dzisiaj tysiące pasjonatów na całym świecie.

Produkty dla gołębi powinny zawierać właściwe minerały

  • Posted on: 9 June 2020
  • By: addmean
gołąb
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Czy powiemy jak dbać o gołębie?

Jeśli podejmujemy decyzję, że pragniemy zajmować się gołębiami, że chcemy je hodować, a następnie wystawiać na przeróżnych giełdach oraz nauczyć je powrotu do gniazda nawet z dużych odległości, to koniecznie musimy się dowiedzieć w jaki sposób je pielęgnować. Wbrew pozorom będą one niesamowicie delikatnymi stworzeniami, przez to powinniśmy się dowiedzieć, że odpowiednio wiemy, w jaki sposób się z nimi obchodzić.

Strefa użytkownika