hodowla

Nowe artykuły

Własny podwodny świat, czyli akwarium w swoim domu. Myślałeś o tym? To naprawdę cudowny pomysł

  • Posted on: 17 February 2021
  • By: addmean
akwarium
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Życie bez naszych pupilów byłoby na pewno pozbawione szczęścia. Nie dość, że są one bardzo, bystre i czarujące, to jeszcze wzbogacają nasze życie ich zwierzęcą naturą. Wiadomo, że najlepszy kontakt ma się z psem czy z kotem, jednakże można zdecydować się także na inne zwierzęta. Dobrą decyzją są ryby. To ciekawe dla osób, które nie zawsze liczą na przywiązanie i bliski kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Rybki da się obserwować bez przerwy. Uspokajają i zachwycają.

Produkty dla gołębi powinny zawierać właściwe minerały

  • Posted on: 20 December 2020
  • By: addmean
gołąb
Author: Yann Caradec
Source: http://www.flickr.com
Czy mamy świadomość, że gołębie potrzebują właściwej troski?

Jeśli podejmujemy decyzję, że chcemy zajmować się gołębiami, że pragniemy je hodować, a potem wystawiać na różnorakich giełdach oraz nauczyć je powrotu do gniazda nawet z wielkich odległości, to obowiązkowo musimy się dowiedzieć w jaki sposób je pielęgnować. Wbrew pozorom będą one bardzo delikatnymi stworzeniami, dlatego powinniśmy się dowiedzieć, że dobrze zaznaczymy, w jaki sposób się z nimi obchodzić.

Co warto obecnie wiedzieć na temat gołębi pocztowych?

  • Posted on: 6 August 2020
  • By: addmean
gołąb pocztowy
Author: A N Suresh Kumar
Source: http://www.flickr.com
Gołębie pocztowe są odmianą występującego praktycznie na całym świecie (oprócz Antarktydy) gołębia skalnego. Wśród innych gołębi wyróżnia się wyjątkową cechą charakterystyczną: może wrócić do gołębnika nawet z bardzo dalekich wypraw. Ich opieką zajmuje się dzisiaj tysiące pasjonatów na całym świecie.

Strefa użytkownika