zwierzę

Nowe artykuły

Kiedy obroża antyszczekowa może być nam pomocna?

  • Posted on: 16 July 2020
  • By: addmean
obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Obroże antyszczekowe powinny znajdować się na wyposażeniu każdego właściciela psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka albo nie powarkuje. Nie powinniśmy się dziwić takiemu zachowaniu, bowiem jest to zupełnie odruchowe zachowanie wszystkich psów. W żaden sposób nie ograniczymy tego. Mimo, że natury nie możemy zmienić, to jednak możemy starać się zapanować nad niektórymi odruchami.

Czym karmić kastrowanego kociaka?

  • Posted on: 9 June 2020
  • By: addmean
Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Kastrowany kot wymaga troszkę odmiennej diety aniżeli koty niekastrowane. Zabieg ów w jakimś stopniu zmienia metabolizm organizmu kotka, co powinniśmy uwzględniać szykując posiłki dla naszego czworonoga. Bez wątpliwości odpowiedniej jakości karma dla kotów kastrowanych znacznie upraszcza właściwe żywienie naszych pupili.

Powinniśmy dbać o zwierzęta

  • Posted on: 26 May 2019
  • By: addmean
kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę trzymamy w mieszkaniu, czy to świnka morska, kot czy pies o każde z nich warto jak najlepiej dbać oraz robić wszystko, żeby miały zapewniony jak najcudowniejszy komfort do życia. Na szczęście dziś to zadanie posiadamy uproszczone, bo wytwórcy akcesoriów dla zwierząt prześcigają się w ofertach, co wykonać, żeby nasz zwierzak był usatysfakcjonowany z życia i by równocześnie mógł nam jak najdłużej towarzyszyć.

Zwierzęta też potrafią być wybredne

  • Posted on: 14 June 2018
  • By: addmean
pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kogoś może dziwić fakt, iż karm oraz innych materiałów dla zwierząt jest aż tak wiele, nie mniej trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż nie tylko każde zwierzę może potrzebować kolejnych minerałów odżywczych, ale również może dziać się tak, iż natrafimy na wymagającego pupila, który czegoś nie będzie pragnął zjeść.

Strefa użytkownika