sierść

Nowe artykuły

W okresie letnim należy w szczególności zadbać o nasze pupile

  • Posted on: 25 October 2020
  • By: addmean
kleszcz
Posiadanie psa lub kota w domu potrzebuje od nas wyjątkowego zaangażowania, albowiem o jego zdrowie trzeba troszczyć tak samo jak o własne. Istotna jest stosowna dieta, jaka będzie zasobna w mikroelementy, ale też higiena, co w sytuacji psów ma szczególne znaczenie. Nie da się ukryć, że wszelkiego typu drobnoustroje są niepożądane zwłaszcza, gdy zwierzę jest w mieszkaniu. Należałoby zatem odpowiednio wcześnie inwestować w wysokiej jakości preparaty i systematycznie odwiedzać weterynarza. Wskutek tego niezaprzeczalnie unikniemy rozmaitego typu chorób i, co tak samo znaczące, zaoszczędzimy na kurowaniu, które w tym przypadku jest ogromnie drogie.

Fachowa pielęgnacja psów oraz kotów

  • Posted on: 25 June 2020
  • By: addmean
tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Pielęgnacja psa jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Cykliczne dbanie o pupila służy nie tylko urodzie, lecz także higienie, zdrowiu i ochronie przed pasożytami. Do pielęgnacji podstawą jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, koniecznie dobrze dopasowane do sierści psa. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, musi zostać koniecznie wykąpany.

Jaki olej wybrać dla swojego konia, aby był zdrowy oraz ładnie wyglądał?

  • Posted on: 21 March 2020
  • By: addmean
olej dla koni
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Na rynku jeździeckim znajdziemy dużo olejów przewidzianych dla naszych cztero kopytnych pupili. Zastanawiać się można by po co koniowi olej, skoro nie posiada on pęcherzyka żółciowego oraz nie trawi tłuszczów.

Powinniśmy dbać o zwierzęta

  • Posted on: 26 May 2019
  • By: addmean
kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę trzymamy w mieszkaniu, czy to świnka morska, kot czy pies o każde z nich warto jak najlepiej dbać oraz robić wszystko, żeby miały zapewniony jak najcudowniejszy komfort do życia. Na szczęście dziś to zadanie posiadamy uproszczone, bo wytwórcy akcesoriów dla zwierząt prześcigają się w ofertach, co wykonać, żeby nasz zwierzak był usatysfakcjonowany z życia i by równocześnie mógł nam jak najdłużej towarzyszyć.

Strefa użytkownika