psy

Nowe artykuły

Karmy applaws i canagan zapewniają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego psa i kota.

  • Posted on: 14 August 2020
  • By: addmean
Pies rasy mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel psa lub kota pragnie dla swojego podopiecznego tego co najkorzystniejsze. Poczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Powinno się pamiętać, że dobrze odżywiony pupil będzie mniej chorował i piękny, a w szczególności będzie przy nas każdorazowo trwał.

W jakim sklepie można nabyć akcesoria dla naszych zwierzaków

  • Posted on: 20 July 2020
  • By: addmean
koty
Bardzo wielu ludzi aktualnie podejmuje decyzję o trzymaniu zwierzęcia w mieszkaniu. W zdecydowanej większości takimi zwierzętami są psy i koty, jednak stopniowo wzrasta również popularność pozostałych gatunków w mieszkaniach. W każdym przypadku niezwykle istotne jest, aby o stworzenie we właściwy sposób dbać, tak aby było szczęśliwe.

Dlaczego posiadanie zwierzęcia w domu wiąże się z wielką odpowiedzialnością?

  • Posted on: 13 July 2020
  • By: addmean
Rybki, akwarium
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia w domu na pewno wiąże się z niesłychanie sporą odpowiedzialnością, ponieważ każdym zwierzęciem powinno się się porządnie opiekować i poświęcać mu odpowiednią ilość czasu.

Jaka powinna być smycz dla yorka i czego należałoby się strzec przy jej zakupie?

  • Posted on: 7 December 2019
  • By: addmean
kot - perspektywa
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Dla większości osób nietypową smyczą jest komórka, psy cały czas zadowala smycz tradycyjna lub, co naturalnie nie jest w żadnym wypadku zalecane, łańcuch.


Wszakże niełatwo sobie wyobrazić dorosłego psiaka, którego wysokość dosięga 20-30 centymetrów uwiązanego do jakiegokolwiek łańcucha czy też choćby tradycyjnej smyczy.

Wybór najwyższej obroży dla psa przed pójściem na spacer

  • Posted on: 7 November 2019
  • By: addmean
biblioteka miejska
Author: jef1947
Source: http://www.flickr.com
Weterynarze podkreślają, iż należy regularnie wychodzić z psem na spacer. Również właściciele psów warto zdają sobie sprawę z faktu, że muszą regularnie wyprowadzać swoje psy na spacer. Ale wyprowadzanie psów na spacer, szczególnie w mieście, może sprawiać niektóre kłopoty.


Trzeba bowiem wspomnieć o takim, że należy sprzątać po swym psie wszelkie pozostawione przez niego nieczystości, a poza takim uważać na to, żeby pies nie był za głośny.

Strefa użytkownika