koty

Nowe artykuły

Karmy applaws i canagan zapewniają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego psa i kota.

  • Posted on: 29 October 2020
  • By: addmean
Pies rasy mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz psa lub kota pragnie dla swego podopiecznego tego co najkorzystniejsze. Poczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Powinno się mieć na uwadze, że dobrze odżywiony zwierzak będzie zdrowy i piękny, a przede wszystkim będzie obok nas każdorazowo trwał.

Dlaczego posiadanie zwierzęcia w domu wiąże się z wielką odpowiedzialnością?

  • Posted on: 13 July 2020
  • By: addmean
Rybki, akwarium
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia w domu na pewno wiąże się z niesłychanie sporą odpowiedzialnością, ponieważ każdym zwierzęciem powinno się się porządnie opiekować i poświęcać mu odpowiednią ilość czasu.

Fachowa pielęgnacja psów oraz kotów

  • Posted on: 25 June 2020
  • By: addmean
tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Pielęgnacja psa jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Cykliczne dbanie o pupila służy nie tylko urodzie, lecz także higienie, zdrowiu i ochronie przed pasożytami. Do pielęgnacji podstawą jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, koniecznie dobrze dopasowane do sierści psa. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, musi zostać koniecznie wykąpany.

Karma Dolina Noteci - doskonałe rozwiązanie dające zwierzętom świetny smak oraz niezbędne witaminy

  • Posted on: 12 July 2018
  • By: addmean
pies
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie każda osoba opiekująca się swoim kotkiem lub pieskiem zdaje sobie sprawę, jak istotne jest odpowiednie odżywianie pupilka. Zwierzęta, tak samo jak ludzie potrzebują precyzyjnie dobranej diety, która zagwarantuje im różne składniki odżywcze, pozwalające na poprawne funkcjonowanie. Niezastąpionym rozwiązaniem na zapewnienie czworonogom smacznych i zdrowych posiłków jest karma Dolina Noteci, która jest źródłem niezbędnych witamin.

Strefa użytkownika