Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wizard-gs.pl/includes/menu.inc).

Każdy, kto posiada w domu czworonoga, chce jak najlepiej dbać o ukochanego pupila - karmić go prawidłowo i dbać o jego piękną i błyszczącą sierść

Nowe artykuły

  • Posted on: 29 July 2020
  • By: addmean
psina to najlepszy towarzysz człowieka. Jest oddany i pomocny. Kiedy jest w domu psa, od razu jest wesoło. Zwłaszcza jeśli nasz ulubieniec jest jeszcze malutki - stale chce się bawić.


Jeśli w mieszkaniu mamy yorka to szczególnie powinniśmy zastanowić się, jak odpowiednio podejść do kwestii jego odżywiania i pielęgnacji. Musimy zaznajomić się z tym, jak prawidłowo o niego dbać.


wiata
Author: ABRE EVOLUTION
Source: http://www.flickr.com/photos/arbre_evolution/3837878801/


grzebień dla yorka
Author: Chafer Machinery
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy dać naszemu pupilowi wszystkie składniki odżywcze musimy wybrać odpowiednią karmę. Karma Bosch często zalecana jest przez weterynarzy. Jej zaletą jest to, że istnieje kilkanaście różnych jej wariantów. Dzięki temu mamy możliwość nią karmić już maleńkiego pieska, ale także dojrzałego psa. Mamy szansę wybrać również wariant Bio oraz Extra Energy. Zauważymy wtedy jak szczęśliwy jest nasz pupil, ponieważ będzie właściwie odżywiony i damy mu wszelkie niezastąpione składowe do prawidłowego wzrostu. Jeśli chodzi natomiast o pielęgnację długich włosów naszego yorka, to musimy kupić specjalny grzebyk dla yorka - . Musi być metalowy i wyprodukowany z najlepszej klasy materiału. Do pielęgnacji nie powinniśmy używać grzebieni dla ludzi, gdyż uszkadzają one delikatne włosy i skórę psiaka.


Dzięki ostrożnemu czesaniu możemy zauważyć czy na włosach psa (Zobacz sklep Dog Design) nie powstały kołtuny, które trzeba ostrożnie rozczesać.


Pamiętajmy, że za bezgraniczną miłość naszego pupila, powinniśmy się zrewanżować się mu opiekuńczą pielęgnacją.

Strefa użytkownika