Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wizard-gs.pl/includes/menu.inc).

Karmy dla psów i kotów - gwarancja istotnych składników odżywczych, dających zwierzętom zdrowie i doskonałe samopoczucie

Nowe artykuły

  • Posted on: 17 July 2020
  • By: addmean
Każdy, kto posiada kota lub psa prawdopodobnie zdaje sobie sprawę, jak ogromną rolę pełni właściwe wyżywienie zwierząt, co zapewnia im zdrowie i energię. Musimy pamiętać, że to właśnie na opiekunach spoczywa ogólna odpowiedzialność za czworonogi, a w związku z tym wypada zadbać o to, aby wybierać takie karmy dla psów i kotów, jakie spełniają wszelkie potrzeby.

kot
Author: Rocky Mountain Feline Rescu
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie należy zadbać o menu naszych pupilków, gdyż to właśnie od niego w sporej mierze zależy ich odpowiednie zdrowie i wspaniałe samopoczucie- polecana strona.

Zdecydowanie powinniśmy zadbać o to, aby posiłki naszych zwierząt były bogate we wszystkie składniki odżywcze. Karma dla psa powinna być przygotowana tak, aby była ona nie tylko smaczna, ale również bogata w niezbędne witaminy, dzięki którym piesek może cieszyć się imponującą dawką energii, którą może wykorzystać podczas różnorodnych zabaw i spacerów. Karmy dla kotów także są niezwykle bogate w potrzebne składniki odżywcze, jednak nie bez powodu są one bardziej delikatne niż karma (zobacz: karma po sterylizacji) dla psa i charakteryzują się nieco inną konsystencją.Warto mieć na uwadze, że zwierzęta podobnie jak ludzie cechują się różnymi upodobaniami żywieniowymi, jakie zazwyczaj decydują o tym, na jakie posiłki znajdują ochotę kotki, czy pieski. Podobnie karmy dla kotów, jak i dla psów są dziś dostępne w szerokiej gamie smakowej, za sprawą czego każdy właściciel może wybrać takie dania, za którymi najbardziej przepada jego pupilek . Zdecydowanie warto zadbać o to, aby koty i psy miały podawane prawidłowe dawki posiłków w ciągu dnia, co nie zawsze jest łatwym zadaniem.

piesek
Author: EVERYMAN FILMS LTD (EVERYMAN FILMS LTD)
Source: http://www.flickr.com
Większość zwierząt nie jest w stanie kontrolować swojego apetytu, jednak to właśnie dzięki precyzyjnie zważonym i zapakowanym karmom mamy możliwość, aby określić wymagane porcje danych posiłków.

Każdy, kto posiada psa lub inne zwierzę powinna pamiętać, że to właśnie na właścicielu spoczywa cała odpowiedzialność za pupilka. Właściwe odżywianie niewątpliwie jest podstawą do zagwarantowania zwierzętom dobrego samopoczucia jak również zmniejszenia ryzyka wystąpienia chorób- królik domowy. Należy mieć na uwadze, że to wyłącznie za sprawą profesjonalnie przygotowanych karm możemy mieć pewność, iż dania naszych pupilków są kompletne i podawane w odpowiednich ilościach.

Strefa użytkownika