jedzenie

Nowe artykuły

Karmy applaws i canagan zapewniają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego psa i kota.

  • Posted on: 29 October 2020
  • By: addmean
Pies rasy mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz psa lub kota pragnie dla swego podopiecznego tego co najkorzystniejsze. Poczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Powinno się mieć na uwadze, że dobrze odżywiony zwierzak będzie zdrowy i piękny, a przede wszystkim będzie obok nas każdorazowo trwał.

Coraz bardziej popularna rasa w naszym kraju czyli yorki, pieski jakie podbiły nasze serca

  • Posted on: 17 July 2020
  • By: addmean
kosmetyki dla yorka
Author: cliff1066
Source: www.flickr.com
Sympatyczne yorki to psy, jakie coraz częściej można spotkać na ulicach naszych miast. Ten tekst ma na celu zaznajomić tych, którzy dopiero co nabyli takiego psa z kilkoma poradami na temat żywienia oraz pielęgnacji tej rasy.

Hodowla szczeniaków na pewno jest niepowtarzalną przyjemnością

  • Posted on: 14 July 2020
  • By: addmean
pies
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com
Wychów szczeniaków z pewnością jest niepowtarzalną przyjemnością, ale i również na właścicielach z tego tytułu powinna spocząć bardzo duża odpowiedzialność. Przecież należy zrobić dokładnie wszystko, aby psy były zadowolone z troski. Tak więc należy się zaopatrzyć w profesjonalne akcesoria dla szczeniąt, które zagwarantują im wygodę, a także bezpieczne życie w naszym domu.
Tags: 

Jakie jedzenie dla psa jest idealne? O czym pamiętać? W jaki sposób nabyć idealną karmę?

  • Posted on: 21 December 2018
  • By: addmean
pies
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli poszukujemy najlepszej i najbardziej naturalnej karmy dla naszego psa, to najlepiej przygotowywać jedzenie samemu. Najlepiej więc przygotowywać tego typu jedzenie przy wykorzystaniu doskonale świeżych składnikowi i sprawdzonych przepisów. Jeżeli nie możemy sobie na coś takiego pozwolić to możemy również czerpać ze zbilansowanych i odwodnionych diet mrożonych, czyli dobrej jakości puszki i saszetki określane, jako mokre jedzenie.

Strefa użytkownika