pies

Nowe artykuły

Koty są niezwykłymi zwierzętami!

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
kot
Author: Megan
Source: http://www.flickr.com
Koty to bez wątpienia niezwykłe istoty. Owszem, nie są znane z miłości do ludzi, charakteryzują się lenistwem, tylko leżenie ich interesuje, ale tak czy siak zakup jednego kota to rewelacyjny pomysł. Przy założeniu, że żaden z mieszkańców nie ma uczulenia na sierść. A to jakby nie patrzeć coś powszechnego.

Własny podwodny świat, czyli akwarium w swoim domu. Myślałeś o tym? To naprawdę cudowny pomysł

 • Posted on: 27 October 2020
 • By: addmean
akwarium
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Życie bez naszych pupilów byłoby z pewnością monotonne. Nie dość, że są one bardzo, inteligentne i przepiękne, to jeszcze wzbogacają nasze życie swoją zwierzęcą osobowością. Nie ukrywa się, że najlepszy związek ma się z psem czy z kotem, jednakże warto zdecydować się także na inne zwierzęta. Dobrym wyborem mogą być rybki. To najlepsze dla osób, które nie zawsze liczą na przywiązanie i bezpośredni kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Ryby można obserwować nieustannie. Uspokajają i zachwycają.

Troska o psa nie jest dzisiaj niczym dziwnym

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy właściciel psa wielce kocha swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Kiedy także posiadasz psa, zdecydowanie wiesz dokładnie, że powinieneś się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o pieska nie jest dzisiaj niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierzaków właściwie wszystko.

Kiedy obroża antyszczekowa może być nam pomocna?

 • Posted on: 28 August 2020
 • By: addmean
obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Obroże antyszczekowe powinny znajdować się na wyposażeniu wszystkich właścicieli psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka lub nie powarkuje. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bowiem jest to całkowicie naturalne zachowanie wszystkich psów. W żaden sposób nie ograniczymy tego. Mimo, że natury nie możemy zmienić, to jednak można starać się zapanować nad pewnymi zachowaniami.

Pastuch typu elektrycznego dla pieska - czyli, niewidzialne ogrodzenie w razie problemików typu wychowawczego u psa

 • Posted on: 28 August 2020
 • By: addmean
dla psa
Jakiego typu istnieją odmiany pastuchów typu elektrycznego dla pieska? Jak sporo takiego typu "niewidzialny kojec" - bo i w ten sposób bywają przezywane tego typu osprzęty - mają możliwość nasze osoby kosztować? Czy tego konkretnego typu "kojce" bywają przeznaczone tylko dla psów? Co dobrze jest tak ogólnikowo na ich temat mieć pojęcie, zanim jeszcze się je zakupi? To wszystko oraz jeszcze więcej bez najmniejszego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżo co napisanego artykułu!


Wbrew pozorom, by odpowiedzieć na pierwsze pytanie wewnątrz wstępie, a więc: "Jakiego typu powstały odmiany pastuchów elektrycznych dla pieska?" - nie trzeba zbyt daleko poszukiwać, gdyż wystarczy przeczytać nasz pisany dzisiaj tekst.

Zwierze - czy łatwo się nim zajmować, kilka podstawowych kwestii.

 • Posted on: 14 July 2020
 • By: addmean
pies
Author: Mindy Gerecke
Source: http://www.flickr.com
Aby posiadać psa albo jakieś inne zwierzątko nie trzeba tego mocno chcieć. Na nowego członka rodziny trzeba się odpowiednio przygotować, zarówno finansowo, jak również psychicznie. Normą już jest stwierdzenie, iż pies nie jest zabawką, a istota, która czuje i potrzebuje troski oraz uczucia. O psa trzeba odpowiednio zatroszczyć i dać mu to, co potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Przede wszystkim pies musi otrzymywać dawkę odżywczego jedzenia, nieważne czy będzie to sypka karma, czy jedzenie przygotowane przez właściciela. Kolejnym aspektem przyszłego domownika jest wyprowadzanie go na spacery.

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz należyta karma dla Twojego pupila

 • Posted on: 14 July 2020
 • By: addmean
karma dla szczeniąt
Source: www.zwierzakowo.pl
Dobór karmy dla młodych psiąt nie należy do najłatwiejszych, bo młode psy potrzebują całkowicie innych wartości odżywczych i witamin niż psy dorosłe. Dobranie nieodpowiedniej karmy dla małego psiaka może spowodować u niego bóle żołądka, apatię i inne kłopoty ze zdrowiem. Psiaki zdołają bardzo bezproblemowo nabawić się alergii czy też nietolerancji na rozmaite pokarmy, ponieważ ich odporność jest sporo słabsza niż u psów dojrzałych, aby do tego nie dopuścić powinno się wybierać właściwą karmę.

Weterynarze na obszarze Krakowa - w jakie miejsce się udać, aby pomóc własnemu pupilowi?

 • Posted on: 10 July 2020
 • By: addmean
tableau - Auto
Author: Exile on Ontario St
Source: http://www.flickr.com
Jak bardzo dobrze wiemy, Kraków jest to niewiarygodnie piękne miasto, które to żyje aktywnie zarówno za dnia, jak i nocą. Nie dziwi więc fakt, że wiele sklepów, czy instytucji, działa tam przez całą dobę, będąc otwartymi przez 24h.

Fachowa pielęgnacja psów oraz kotów

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Pielęgnacja psa jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Cykliczne dbanie o pupila służy nie tylko urodzie, lecz także higienie, zdrowiu i ochronie przed pasożytami. Do pielęgnacji podstawą jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, koniecznie dobrze dopasowane do sierści psa. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, musi zostać koniecznie wykąpany.

Pages

Strefa użytkownika