pies

Nowe artykuły

Kiedy obroża antyszczekowa może być nam pomocna?

 • Posted on: 16 July 2020
 • By: addmean
obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Obroże antyszczekowe powinny znajdować się na wyposażeniu każdego właściciela psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka albo nie powarkuje. Nie powinniśmy się dziwić takiemu zachowaniu, bowiem jest to zupełnie odruchowe zachowanie wszystkich psów. W żaden sposób nie ograniczymy tego. Mimo, że natury nie możemy zmienić, to jednak możemy starać się zapanować nad niektórymi odruchami.

Zwierze - czy łatwo się nim zajmować, kilka podstawowych kwestii.

 • Posted on: 14 July 2020
 • By: addmean
pies
Author: Mindy Gerecke
Source: http://www.flickr.com
Aby posiadać psa albo jakieś inne zwierzątko nie trzeba tego mocno chcieć. Na nowego członka rodziny trzeba się odpowiednio przygotować, zarówno finansowo, jak również psychicznie. Normą już jest stwierdzenie, iż pies nie jest zabawką, a istota, która czuje i potrzebuje troski oraz uczucia. O psa trzeba odpowiednio zatroszczyć i dać mu to, co potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Przede wszystkim pies musi otrzymywać dawkę odżywczego jedzenia, nieważne czy będzie to sypka karma, czy jedzenie przygotowane przez właściciela. Kolejnym aspektem przyszłego domownika jest wyprowadzanie go na spacery.

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz należyta karma dla Twojego pupila

 • Posted on: 14 July 2020
 • By: addmean
karma dla szczeniąt
Source: www.zwierzakowo.pl
Dobór karmy dla młodych psiąt nie należy do najłatwiejszych, bo młode psy potrzebują całkowicie innych wartości odżywczych i witamin niż psy dorosłe. Dobranie nieodpowiedniej karmy dla małego psiaka może spowodować u niego bóle żołądka, apatię i inne kłopoty ze zdrowiem. Psiaki zdołają bardzo bezproblemowo nabawić się alergii czy też nietolerancji na rozmaite pokarmy, ponieważ ich odporność jest sporo słabsza niż u psów dojrzałych, aby do tego nie dopuścić powinno się wybierać właściwą karmę.

Weterynarze na obszarze Krakowa - w jakie miejsce się udać, aby pomóc własnemu pupilowi?

 • Posted on: 10 July 2020
 • By: addmean
tableau - Auto
Author: Exile on Ontario St
Source: http://www.flickr.com
Jak bardzo dobrze wiemy, Kraków jest to niewiarygodnie piękne miasto, które to żyje aktywnie zarówno za dnia, jak i nocą. Nie dziwi więc fakt, że wiele sklepów, czy instytucji, działa tam przez całą dobę, będąc otwartymi przez 24h.

Fachowa pielęgnacja psów oraz kotów

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Pielęgnacja psa jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Cykliczne dbanie o pupila służy nie tylko urodzie, lecz także higienie, zdrowiu i ochronie przed pasożytami. Do pielęgnacji podstawą jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, koniecznie dobrze dopasowane do sierści psa. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, musi zostać koniecznie wykąpany.

Karma przeznaczona dla pieska marki bosch - czyli, jak poszukiwać i w jakim miejscu odnaleźć jedzonko przeznaczone dla pieska w rozsądnych cenach

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
pojemniki
Author: Curver
Source: Curver
Szukasz idealnej karmy dla własnego psa, o bogatej alternatywie smakowej lub o pełniutkim zestawie witamin, potrzebnych dla jego rozwoju, lub aby utrzymać go zdrowym? A być może masz pieska z nadwagą, lub takiego typu, co jest wrażliwy na pewne substancje w bardziej słabych karmach? Jeśli cokolwiek z tych konkretnych przedmiotów się zgadza, to idealnie trafiłeś! W naszym dzisiejszym tekściku poruszymy istotny temat, jakim bywa jedzonko przeznaczone dla psa, a dokładniej jedzonka spod renomowanej loga Bosch.

Koty są niezwykłymi zwierzętami!

 • Posted on: 10 June 2020
 • By: addmean
kot
Author: Megan
Source: http://www.flickr.com
Koty to niewątpliwie fajne zwierzęta. To jasne, nie są znane z miłości do gatunku ludzkiego, charakteryzują się lenistwem, wyłącznie spanie im w głowie, lecz tak czy siak zakup jednego kota to strzał w dziesiątkę. Przy optymistycznym założeniu, że żaden z mieszkańców domostwa nie ma uczulenia na sierść. A to bądź co bądź dosyć powszechne.

Akcesoria dla czworonogów znakomitej jakości na rynku

 • Posted on: 23 May 2020
 • By: addmean
zabawka dla psa
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Na stronie sieciowej producenta znaleźć można idealnie przygotowaną paletę rozwiązań, jakie są szyte na miarę. Znakomitość dostępnych tam ofert jest bezsprzeczna, więc wskazane jest systematycznie sprawdzać dostępność różnych opcji. Między innymi to właśnie obroże dla psów cieszą się niemałym uznaniem na rynku, natomiast zachwycających propozycji przybywa nieustannie. Ogromna liczba imponujących zestawień oraz szczególnie atrakcyjne ceny – to wszystko odpowiada klientom najbardziej i reklama tworzona jest w sposób naturalny.

Pastuch przeznaczony dla pieska - czyli, niewidzialne ogrodzenie przeznaczone dla ciekawego wszystkiego psa

 • Posted on: 7 November 2019
 • By: addmean
sposób
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
czym dokładnie jest pastuch dla psa? Jaki ta rzecz posiada związek z wspomnianym wewnątrz temaciku "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie istnieją zasady działania napomkniętego pastucha, czyli niewidzialnego ogrodzenia? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego artykułu!

Obroże - na co ogólnikowo bywają i jakie jest ich w obecnej chwili najbardziej istotne zadanie?

 • Posted on: 25 July 2019
 • By: addmean
kupować
Author: Jochen Spalding
Source: http://www.flickr.com
Wbrew wSzelkim pozorom głównym zadaniem obroży nie bywa utrzymania psa na Smyczy - tak naprawdę jeśli dobrze się nad tym zastanowić to identycznie to samo zadanie mogą posiadać szelki przeznaczone dla psa, które w obecnej chwili stosuje coraz to więcej właścicieli tych czworonogów.

Pages

Strefa użytkownika