pies

Nowe artykuły

Pastuch typu elektrycznego dla pieska - czyli, niewidzialne ogrodzenie w razie problemików typu wychowawczego u psa

 • Posted on: 26 February 2021
 • By: addmean
dla psa
Jakie istnieją rodzaje pastuchów typu elektrycznego przeznaczonych dla psa? Jak sporo taki "niewidzialny kojec" - bo i w ten sposób bywają nazywane tego typu sprzęty - mają możliwość nas kosztować? Czy tego rodzaju "kojce" są przeznaczone tylko dla piesków? Co warto tak ogólnikowo na ich temat mieć pojęcie, zanim się jeszcze je wykupi? To wszyściutko oraz jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemu odnajdziesz w środku naszego nowego - świeżo co napisanego artykułu!


Wbrew pozorom, aby odpowiedzieć na pierwsze pytano we wstępie, czyli: "Jakiego typu powstały rodzaje pastuchów typu elektrycznego przeznaczonych dla psa?" - nie trzeba zbyt daleko poszukiwać, albowiem wystarczy przeczytać nasz pisany dzisiaj tekst.

Własny podwodny świat, czyli akwarium w swoim domu. Myślałeś o tym? To naprawdę cudowny pomysł

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
akwarium
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Życie bez naszych pupilów byłoby na pewno pozbawione szczęścia. Nie dość, że są one bardzo, bystre i czarujące, to jeszcze wzbogacają nasze życie ich zwierzęcą naturą. Wiadomo, że najlepszy kontakt ma się z psem czy z kotem, jednakże można zdecydować się także na inne zwierzęta. Dobrą decyzją są ryby. To ciekawe dla osób, które nie zawsze liczą na przywiązanie i bliski kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Rybki da się obserwować bez przerwy. Uspokajają i zachwycają.

Karma przeznaczona dla pieska marki bosch - czyli, jak poszukiwać i w jakim miejscu odnaleźć jedzonko przeznaczone dla pieska w rozsądnych cenach

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
pojemniki
Author: Curver
Source: Curver
Poszukujesz doskonałej jedzenia dla własnego psa, o bogatej alternatywie smaku albo o pełniutkim zestawie witamin, potrzebnych dla jego rozwoju, lub by utrzymać go zdrowym? A być może posiadasz psa wraz z nadwagą, albo takiego, co bywa wrażliwy na pewne substancje w słabszych karmach? Jeżeli cokolwiek z tych konkretnych przedmiotów się zgadza, to doskonale trafiłeś! W naszym dzisiejszym tekściku poruszymy istotny temat, jakim to jest jedzonko dla psa, a dokładniej jedzonka spod renomowanej loga Bosch.

Koty są niezwykłymi zwierzętami!

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
kot
Author: Megan
Source: http://www.flickr.com
Koty to z pewnością fantastyczne istoty. To oczywiste, nie są powszechnie znane z uwielbienia do ludzi, cechują się lenistwem, tylko leżenie im w głowie, lecz tak czy siak kupno jednego kotka to strzał w dziesiątkę. Przy założeniu, że żaden z domowników nie ma uczulenia na kocią sierść. A to jakby nie patrzeć popularne.

Akcesoria dla czworonogów znakomitej jakości na rynku

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
zabawka dla psa
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Na stronie sieciowej producenta trafić można na rewelacyjnie przygotowaną paletę rozwiązań, co są szyte na miarę. Uniwersalność dostępnych tam ofert jest bezsprzeczna, dlatego wskazane jest systematycznie sprawdzać dostępność poszczególnych opcji. Między innymi to właśnie obroże dla psów cieszą się znacznym uznaniem na rynku, a zachwycających propozycji przybywa nieustannie. Niemała liczba imponujących zestawień oraz bardzo korzystne ceny – to wszystko odpowiada klientom najbardziej i reklama powstaje w sposób naturalny.

Troska o psa nie jest dzisiaj niczym dziwnym

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy właściciel psa wielce kocha swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Kiedy także posiadasz psa, zdecydowanie wiesz dokładnie, że powinieneś się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o pieska nie jest dzisiaj niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierzaków właściwie wszystko.

Kiedy obroża antyszczekowa może być nam pomocna?

 • Posted on: 28 August 2020
 • By: addmean
obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Obroże antyszczekowe powinny znajdować się na wyposażeniu wszystkich właścicieli psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka lub nie powarkuje. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bowiem jest to całkowicie naturalne zachowanie wszystkich psów. W żaden sposób nie ograniczymy tego. Mimo, że natury nie możemy zmienić, to jednak można starać się zapanować nad pewnymi zachowaniami.

Zwierze - czy łatwo się nim zajmować, kilka podstawowych kwestii.

 • Posted on: 14 July 2020
 • By: addmean
pies
Author: Mindy Gerecke
Source: http://www.flickr.com
Aby posiadać psa albo jakieś inne zwierzątko nie trzeba tego mocno chcieć. Na nowego członka rodziny trzeba się odpowiednio przygotować, zarówno finansowo, jak również psychicznie. Normą już jest stwierdzenie, iż pies nie jest zabawką, a istota, która czuje i potrzebuje troski oraz uczucia. O psa trzeba odpowiednio zatroszczyć i dać mu to, co potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Przede wszystkim pies musi otrzymywać dawkę odżywczego jedzenia, nieważne czy będzie to sypka karma, czy jedzenie przygotowane przez właściciela. Kolejnym aspektem przyszłego domownika jest wyprowadzanie go na spacery.

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz należyta karma dla Twojego pupila

 • Posted on: 14 July 2020
 • By: addmean
karma dla szczeniąt
Source: www.zwierzakowo.pl
Dobór karmy dla młodych psiąt nie należy do najłatwiejszych, bo młode psy potrzebują całkowicie innych wartości odżywczych i witamin niż psy dorosłe. Dobranie nieodpowiedniej karmy dla małego psiaka może spowodować u niego bóle żołądka, apatię i inne kłopoty ze zdrowiem. Psiaki zdołają bardzo bezproblemowo nabawić się alergii czy też nietolerancji na rozmaite pokarmy, ponieważ ich odporność jest sporo słabsza niż u psów dojrzałych, aby do tego nie dopuścić powinno się wybierać właściwą karmę.

Pages

Strefa użytkownika