Karmy i akcesoria dla zwierząt domowych

Nowe artykuły

Pastuch elektryczny przeznaczony dla pieska - czyli, w jaki sposób "uzbroić" nowiutko zakupiony domek przed "atakami" naszego pieska

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
pupil
Author: seanmcgrath
Kupiłeś dopiero co wielki dom wraz z ogromną działką? Już od jakiegoś czasu sadzisz w własnym ogrodzie kwiaty, drzewka a także krzaczki, z których wiesz, iż wyrosną przepyszne owocki? To doskonale! Jednak wypowiedz się szczerze - czy jakiejś rzecz w tym obrazku nie zabrakło? Pewnie teraz myślisz nad tym, czego Ci brakuje, ale my już to wiemy - brakuje w tym miejscu wiernego i pięknego pieska, który, kiedy usiądziesz w ogrodowym foteliku, ciesząc się ze słoneczka, będzie siedział, lub spał obok twojego boczku.

Firma, którą uwielbiają wszystkie ze zwierząt domowych. Zolux – wielka historia i świeże spojrzenie na tworzenie produktów dla zwierząt

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
Pies
Author: Mike
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel czworonoga wie to perfekcyjnie: chce dla swojego pupila jak najlepiej. Właściwie nie tylko chodzi o psa czy kota, należy w ten sposób myśleć o każdym domowym zwierzaku. Odpowiednia pielęgnacja i troska o naszych podopiecznych to zapewnienie ich normalnego życia, to też ich radość, którą widzimy po ich zachowaniu. Inna sprawa, że produkty, jakie dla nich nabywamy muszą odznaczać się najlepszą jakością.

Weterynarze na obszarze Krakowa - w jakie miejsce się udać, aby pomóc własnemu pupilowi?

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
tableau - Auto
Author: Exile on Ontario St
Source: http://www.flickr.com
Jak dobrze wiemy, Kraków jest to bardzo piękne miasto, które żyje aktywnie zarówno za dnia, jak również w czasie nocy. Nie dziwi więc fakt, iż sporo sklepów, czy instytucji, działa tam przez dosłownie całą dobę, będąc otwartymi dokładnie przez dwadzieścia cztery godziny.

Troska o psa nie jest dzisiaj niczym dziwnym

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy właściciel psa wielce kocha swojego zwierzaka i w żadnym razie nie pozwoliłby zrobić mu przykrości. Jeżeli także posiadasz psa, na pewno wiesz dokładnie, że powinieneś się nim naprawdę dobrze opiekować. Troska o zwierzę nie jest obecnie niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich psów właściwie wszystko.

Miejsce dla twojego psa – sprawdź, w jaki sposób kupić stosowne legowisko

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
pies
Author: andybewer
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie psa jest związane z określonymi zadaniami. Nie tylko należy z nim wychodzić na spacer, karmić go, ale również zapewnić stosowne miejsce do spania oraz odpoczynku, tak, aby nasz pupilek nie poszukał sobie lepszego miejsca i nie położył się np. na wersalce w salonie. Jak wobec tego kupić idealne posłanie? Jedną z najistotniejszych spraw jest podjęcie decyzji o właściwym rodzaju wypełnienia. Do wyboru są waty przemysłowe, gąbki, pianki poliuretanowe, granulaty i kulki silikonowe, jak również duży wybór materiałów naturalnych, w tym trawę morską. Który materiał będzie najkorzystniejszy dla naszego czworonoga?

Jak odpowiednio dbać o pieska

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
karma dla psa brit
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy wielbiciel i posiadacz pieska wie, że powinno się o niego dobrze dbać. Nie chodzi tu jedynie o normalne szczepienia i dbanie o jego czystość, ale również o odpowiednie żywienie.


Wyłonienie odpowiedniej zbilansowanej karmy dla naszego pupila nie jest takie proste jakby się wydawało.

Terrarium dla żółwia - o czym wypada pamiętać

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
żółw
Author: Laura Gilchrist
Source: http://www.flickr.com
Robiąc terrarium dla żółwia, należy pamiętać o kilku istotnych rzeczach, jakie zapewnią naszemu żółwiowi wyśmienite warunki. Jedną z kluczowych rzeczy jest dobre oświetlenie, natomiast dokładniej punktowe źródło światła. Żółwie chcą zarówno ciemniejszych miejsc, jak i tych jaśniejszych i cieplejszych, w których będą zdołały się wygrzewać.

Pages

Strefa użytkownika