kuweta

Nowe artykuły

Twój pupil zasłużył na to, co najlepsze, kup dla niego odpowiedni żwirek do kuwetki

  • Posted on: 20 July 2020
  • By: addmean
kot
Author: Benjamin Watson
Source: http://www.flickr.com
W sytuacji, kiedy posiada się kota, bardzo istotne staje się utrzymanie warunków higienicznych w kuwetce i jej pobliżu. Wiele kotów żyjących w miastach nie wychodzi na zewnątrz, co znaczy, że swe potrzeby fizjologiczne musi załatwiać do kuwetki, a obowiązkiem opiekuna staje się zachowanie tego miejsca w czystości. Pomocne przy podobnej czynności stają się żwirki do kuwety.

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości zamieścić w swoim mieszkaniu kota – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji i porad na temat regół posiadania zwierząt w domu.

  • Posted on: 13 July 2020
  • By: addmean
Kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
W brew wszelkim oczekiwaniom, posiadanie kota w mieszkaniu nie jest takie proste i jasne. Chociaż te zwierzęta są zazwyczaj przyjaźnie nastawione do swoich panów, mieszkańców i zupełnie nieznanego grona, gości – potrzebują starannej i odpowiedniej opieki oraz standardów. W zależności od tego, czy zwierzak będzie mieszkaniową atrakcją rodzinną bez wyprowadzania na dwór, czy tylko dworskim rozrabiaką – przygarnięcie kota jest związane z kilkoma zobowiązaniami.

Strefa użytkownika