karma

Nowe artykuły

Karmy applaws i canagan zapewniają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego psa i kota.

 • Posted on: 29 October 2020
 • By: addmean
Pies rasy mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz psa lub kota pragnie dla swego podopiecznego tego co najkorzystniejsze. Poczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Powinno się mieć na uwadze, że dobrze odżywiony zwierzak będzie zdrowy i piękny, a przede wszystkim będzie obok nas każdorazowo trwał.

Troska o psa nie jest dzisiaj niczym dziwnym

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy właściciel psa wielce kocha swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Kiedy także posiadasz psa, zdecydowanie wiesz dokładnie, że powinieneś się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o pieska nie jest dzisiaj niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierzaków właściwie wszystko.

Co warto obecnie wiedzieć na temat gołębi pocztowych?

 • Posted on: 6 August 2020
 • By: addmean
gołąb pocztowy
Author: A N Suresh Kumar
Source: http://www.flickr.com
Gołębie pocztowe są odmianą występującego praktycznie na całym świecie (oprócz Antarktydy) gołębia skalnego. Wśród innych gołębi wyróżnia się wyjątkową cechą charakterystyczną: może wrócić do gołębnika nawet z bardzo dalekich wypraw. Ich opieką zajmuje się dzisiaj tysiące pasjonatów na całym świecie.

Dla swego pupilka kupuj tylko sprawdzone produkty. Zadbaj o jego formę i samopoczucie

 • Posted on: 16 July 2020
 • By: addmean
kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzęta są doskonałym uzupełnieniem szczęśliwej rodziny, kompanami podczas gier i spacerów. Dzięki nim dom robi się radośniejszy i pełen życia, a opiekunowie przeważnie nabierają energii i ochoty do aktywnego odpoczynku. W pewnych domach zwierzęta są na prawach członków rodziny. Dobrze jest zagwarantować im to, co optymalne, żeby żyły długie lata w kondycji i radości.

Powinniśmy dbać o zwierzęta

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę trzymamy w mieszkaniu, czy to świnka morska, kot czy pies o każde z nich warto jak najlepiej dbać oraz robić wszystko, żeby miały zapewniony jak najcudowniejszy komfort do życia. Na szczęście dziś to zadanie posiadamy uproszczone, bo wytwórcy akcesoriów dla zwierząt prześcigają się w ofertach, co wykonać, żeby nasz zwierzak był usatysfakcjonowany z życia i by równocześnie mógł nam jak najdłużej towarzyszyć.

Zwierzęta też potrafią być wybredne

 • Posted on: 14 June 2018
 • By: addmean
pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kogoś może dziwić fakt, iż karm oraz innych materiałów dla zwierząt jest aż tak wiele, nie mniej trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż nie tylko każde zwierzę może potrzebować kolejnych minerałów odżywczych, ale również może dziać się tak, iż natrafimy na wymagającego pupila, który czegoś nie będzie pragnął zjeść.

Strefa użytkownika