akwarium

Nowe artykuły

Własny podwodny świat, czyli akwarium w swoim domu. Myślałeś o tym? To naprawdę cudowny pomysł

  • Posted on: 17 February 2021
  • By: addmean
akwarium
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Życie bez naszych pupilów byłoby na pewno pozbawione szczęścia. Nie dość, że są one bardzo, bystre i czarujące, to jeszcze wzbogacają nasze życie ich zwierzęcą naturą. Wiadomo, że najlepszy kontakt ma się z psem czy z kotem, jednakże można zdecydować się także na inne zwierzęta. Dobrą decyzją są ryby. To ciekawe dla osób, które nie zawsze liczą na przywiązanie i bliski kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Rybki da się obserwować bez przerwy. Uspokajają i zachwycają.

Akcesoria dla zwierząt akwariowych!

  • Posted on: 25 November 2020
  • By: addmean
Czas letni to bardzo dobry moment żeby zadbać o domowy ogródek i poszerzyć go np. o efektowne oczko wodne. Oryginalna aranżacja nie tylko przyozdobi nasz ogród, ale założona samodzielnie i regularnie pielęgnowana stanie się z pewnością powodem do dumy! Przed zamówieniem oczka wodnego lub kaskady warto skorzystać z porady specjalistów, którzy doradzą wybór odpowiednio oświetlonego miejsca, polecą najlepszy sprzęt (pompy i filtry) oraz podpowiedzą jaki pokarm i akcesoria dla zwierząt powinniśmy wybrać.

Akwarystyka, akwarium filtry

  • Posted on: 20 November 2020
  • By: addmean
akwarium-1
W naszym kraju wiele rodziców postanawia kupić dzieciom rybki. Kupują im wtedy również kulę i karmę i wręczają dziecku taki podarunek z pewną odpowiedzialnością. A dość często dzieje się również tak, że w mieszkaniach, np. w salonach, są ogromne akwaria, które są pełne małych rybek i różnych innych elementów, które można kupić w sklepie z akcesoriami akwarystycznymi.

Jak zaadoptować pupila odpowiedniego dla siebie

  • Posted on: 16 September 2020
  • By: addmean
rybki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Kot lub pies nie wchodzą u Ciebie w grę, ale pragniesz bardzo mieć jakieś zwierzaki? Ze spokojem, droga wolna, ponieważ do wyboru masz rybki, gady i płazy czy gryzonie. Nim jednak coś wybierzesz sprawdź, co trzeba zrobić, by zaspokoić potrzeby tych zwierzątek.

Od dzieciństwa byłeś fanem ryb? Spójrz, Dowiedz się, co dzisiaj możesz posiadać we własnej firmie lub mieszkaniu

  • Posted on: 3 April 2019
  • By: addmean
rybka w akwarium
Author: Alex
Source: http://www.flickr.com
Często bywa tak, że rodzice debatują, jakiego typu zwierzę zakupić synowi lub córce. Wybór psa i kociaka wiąże się z obowiązkiem wyprowadzania na dwór, mimo wszystko tego typu zwierzęta są brane chętnie. Gorzej, gdy dziecko jest uczulone na sierść. Wtedy w pokoju dziecka zjawiają się rybki. Bywa, iż w taki sposób rozpoczyna się miłość na zawsze.

Strefa użytkownika