WC

Nowe artykuły

W jaki sposób wyszukać właściwego behawiorystę, jaki wyszkoli prawidłowo należącego do nas psiaka?

  • Posted on: 6 January 2021
  • By: addmean
towar
Znane jest, że jedni wola psy pozostali kotki, a ponadto pozostali papużki. Nie ma wątpliwości, że rasowy pies musi być odpowiednio wyszkolony. Konieczne są regularne ćwiczenia, żeby więź między panem a psiakiem znacznie się wzmocniła.


Najpierw wyjaśnijmy kim jest behawiorysta.

Czym jest elektryczny pastuch, jak on działa oraz czy to jest dla naszego pupila bezpieczne rozwiązanie?

  • Posted on: 27 May 2020
  • By: addmean
elektryczny pastuch dla psa
Author: burlan marius
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że nawet jeśli posiadasz nie zagrodzoną jeszcze posesję, to jej także mógłby pilnować Twój pies? Obecnie w dobie elektronicznych wynalazków są tzw. niezauważalne ogrodzenia, które tak jak te rzeczywiste, spełniają swoją funkcję, ale nie zasłaniają widoku.


Wspomniany elektryczny pastuch dla psa funkcjonuje na zasadzie bezbolesnych dla naszego czworonożnego pupila impulsów dźwiękowych i elektrycznych przesyłanych do specjalnej obroży z nadajnika, które wydzielane są wtedy, gdy pies przekroczy jedną z trzech wyznaczonych przez nas stref.
Tags: 

Jaka powinna być smycz dla yorka i czego należałoby się strzec przy jej zakupie?

  • Posted on: 7 December 2019
  • By: addmean
kot - perspektywa
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Dla większości osób nietypową smyczą jest komórka, psy cały czas zadowala smycz tradycyjna lub, co naturalnie nie jest w żadnym wypadku zalecane, łańcuch.


Wszakże niełatwo sobie wyobrazić dorosłego psiaka, którego wysokość dosięga 20-30 centymetrów uwiązanego do jakiegokolwiek łańcucha czy też choćby tradycyjnej smyczy.

Strefa użytkownika