Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wizard-gs.pl/includes/menu.inc).

Karmy applaws i canagan zapewniają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego psa i kota.

Nowe artykuły

  • Posted on: 29 October 2020
  • By: addmean
Każdy właściciel psa lub kota chce dla swego podopiecznego tego co najlepsze. Zaczynając od mnóstwa miłości, aż po miskę z posiłkiem. Należy pamiętać, że dobrze odżywiony pupil będzie mniej chorował i piękny, a przede wszystkim będzie obok nas każdorazowo trwał.

- portal i sklep zoologiczny]
Potrzeby żywieniowe psów i kotów są naturalnie inne od siebie, nie porównując już do żywienia człowieka. Dokładnie dlatego powstała karma odpowiednia biologicznie. Canagan jest odpowiedzią na naturalne zapotrzebowanie żywieniowe mięsożerców, którymi są nasze pupile. Produkty w niej umieszczone to zwłaszcza mięso i malutka ilość węglowodanów, a tego nie można powiedzieć o karmach, które możemy spotkać w każdym sklepie. Karma (zobacz: karmy dla kota) canagan gwarantuje za to należycie stworzony i analizowany przez dietetyków stan składników odżywczych. Porcje białka, tłuszczu i mięsa są w niej na dobrze dobranym poziomie, co skutkuje, że jest ona wspaniałym posiłkiem dla zwierzaka, ponieważ odpowiada jego biologicznym zapotrzebowaniom na dietę.Innym równie genialnym rodzajem doskonale zbilansowanej karmy jest producent applaws - polecana karma dla psów i kotów Applaws. Są to karmy najznakomitszej jakości, oddające wymagania zdrowego i należytego karmienia zwierzaka. W ofercie tej firmy są się posiłki bezzbożowe, hipoalergiczne o wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa. Dla kotów jest to 80%, zaś dla psów 75%. Ważne jest tutaj to, że stosowane przy wytwarzaniu jest mięso, nie wyłącznie surowce od zwierząt.

Pies na kolanach właściciela
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Karmy applaws stanowią wysokiej jakości jedzenie, którego idealnie zbilansowane wartości odżywcze odpowiadają potrzebom dietetycznym naszych zwierzaków. Przedsiębiorstwo stawia na najlepszą jakość i w produktach znajdziemy świetne mięsne kawałki z dodatkami. Już od dziś dzięki propozycji i możliwości doboru pożywienia dla naszego psa (Polecamy firma Dog Design) i kota, mamy możliwość zapewnić mu zdrowy wzrost i zadowolenie. Wyłącznie należycie dostosowane i przetestowane karmy takie jak applaws czy canagan dają pewność, że jedzenie psa lub kota będzie pożywieniem pełnym wartości odżywczych i przeznaczonym dla zwierząt.

Strefa użytkownika